38 Comments

 1. W wakacje w sierpniu obejrzałem cały ten świetny sezon super mi się oglądało. Teraz chciałem sobie obejrzeć jeszcze raz bo pozostałe sezony znam na pamięć i mam jedne zasadnicze pytanie. Dlaczego do jasnej Anielki teraz w każdym odcinku jest najgorsza z możliwych jakości chyba nawet poniżej 196p gdzie jak wtedy oglądałem to może z 2-3 odcinki maks miały po 360p, a reszta po 720p z chyba 2 po 480p. Normalnie odechciało mi się dalszego oglądania bo wysoka jakość była jednym z czynników, który wywołał u mnie efekt wow w tym sezonie. Proszę niech ktoś zmieni ten odtwarzacz albo ustawi jakość w przedziale od 360 do 720p. Cały sezon ma teraz okropną jakość.

 2. szkoda, że aktor, który grał klonów nie żyje. Ten serial nie będzie taki sam.
  Mogli dać kogoś kto miał podobny głos. (tak pozatym czemu cody i rex mają inne głosy. Powinny mieć takie same przecież są zrobieni z tego samego kodu genetycznego)

 3. szkoda że Artur Dziurman nie podkłada głos pod mistrza Windu bo to mnie najbardziej zabolało ,głosem który odezwał się mistrz windu wywołał we mnie salwe śmiechu mało z krzesła nie spadłem

  1. źródło wikipedia

   Jerzy Dominik (ur. 7 listopada 1955 w Węgorzewie[1], zm. 3 września 2019[2]) – polski aktor teatralny, filmowy i głosowy, reżyser dubbingu. W 1980 ukończył studia na PWST w Krakowie. Debiut teatralny 26 października tegoż samego roku. Dyplom otrzymał rok później. Był mężem Krystyny Kozaneckiej, z którą miał syna Filipa. Małżeństwo zakończyło się rozwodem. Jerzy Dominik zmarł na zawał serca, którego doznał pomiędzy nagraniami.

   Ziom zmarł przy nagraniach czyli wiecznie chłop zapracowany był ale za to lektor pierwsza klasa warty pamięci

Dodaj komentarz