Psi Patrol – Pieski i tajemnica śnieżnego skutera [sezon 5]

15 Comments

  1. Ci, którzy widzieli czarny ekran zamiast bajki a teraz jest poprawa – piszcie czy jest lepiej. To ważne bo coś zmieniłem na stronie.

  2. Poza tym dziwne że problem jest tylko z nowymi odcinkami Blaze’a i Psiego Patrolu.

  3. Serdecznie wszystkich. Chciałbym poinformować, że w najbliższą niedzielę o godzinie 13:15 będzie emitowany nowy odcinek Psiego patrolu. Pt. ” Misja ratunkowa: Pieski ratują potwora z bagien”, “Misja ratunkowa: Pieski i ukryte, złote kości”. Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia .

  4. Niestety nie jest lepiej. Mój mąż jest bardziej komputerowy ode mnie to dziś go poproszę żeby trochę pokombinował i dam znać co z tego wyszło.

  5. Dagmara w takim razie coś jest nie tak pic Twojej stronie. Albo kodeki albo obsługa flash. Masz wśród znajomych kogoś kto troche się zna na komputerach to zapytaj.

  6. Ze wszystkich ostatnio dodanych odcinków udało mi się obejrzeć tylko jeden. Cała reszta się nie włącza a jeśli nawet to ekran jest czarny i słychać tylko głos. Czy można coś z tym zrobić? Próbowałam na różnych przeglądarkach a nawet na telefonie i wszędzie jest tak samo.

  7. Witam serdecznie chciałbym zapytać kiedy będą dodane nowe odcinki Psiego patrolu pt ” Pieski Ratują Odrzutowy Mini Patrol ” oraz, ” Pieski Ratują Gazowane Ogórki ” . Pozdrawiam Serdecznie Administratora tej strony. 🙂 Serdecznie dziękuję za istnienie strony, oraz życzę aby się ona prężnie rozwijała. 🙂 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.