Lego Ninjago – Opowieści z Klasztoru Spinjitzu

Odcinek #1 — Weekendowe ćwiczenia
Ninja odbudowują Klasztor Spinjitzu. Mistrz Wu nadzoruje tworzenie malowidła przedstawiającego niektóre z najważniejszych wydarzeń z historii Spinjitzu, aby zachować dla potomności te dziejowe chwile. Takie jak ta, gdy ninja ziemi Cole użył swojego wiertła, by włamać się do Więzienia Kryptarium i pomóc naczelnikowi Noble pokonać dużego Kamiennego Wojownika oraz Killowa… Ale był czad!

Odcinek #2 — Kierowca żywiołu (Ninja kontra Jadozęby)
Ninja kontynuują pracę nad malowidłem w Klasztorze Spinjitzu. Czy Jay wpadł w jakiś trans medytacyjny? A może to spontaniczna autohibernacja? Nie, po prostu przypomina sobie ten dzień, kiedy ninja uratowali Miasto Ninjago za pomocą swoich pojazdów żywiołów. Pamiętasz, jak Lloyd, Pythor i Jadozęby (to podstępne plemię!) kradli cukierki spokojnym mieszkańcom Ninjago? Jeśli nie, może to odświeży Ci pamięć!

Odcinek #3 — Niebieska błyskawica
Oglądając powstające malowidło w Klasztorze Spinjitzu, Jay z nostalgią przypomina sobie, jak walczył ze starym wrogiem ninja — Pythorem P. Chumsworthem i jego pomocnikami, Jadozębami. Ech, to był naprawdę niezapomniany pościg burzowym myśliwcem za ciężarówką, który na długo zapisze się w historii LEGO® NINJAGO®! Jay odkrywa też nową umiejętność, nad którą chyba musi jeszcze popracować…

Odcinek #4 – Samuraj eXtremalny
Pojedynek ninja między Jayem a Nyą? Czy mogłoby być coś jeszcze ciekawszego? Jasne — pojedynek, w którym przegrany musi pozmywać naczynia! Malowidło w Klasztorze Spinjitzu wygląda już coraz lepiej. Dwójce ninja przypomniały się czasy, kiedy Nya zbudowała mechaniczną zbroję Samuraja X i walczyła w niej przeciwko wojownikom Szkieletów. Jak zbudowałaby tę zbroję dzisiaj?

Odcinek #5 — Zajęcia dla zaawansowanych
Ninja doskonalą się nawzajem! Mistrz Wu dobitnie wyjaśnia im, że Złota Moc Spinjitzu to coś więcej niż tylko obracanie się, kopanie i atakowanie. Na przykład trzeba też umieć nie potykać się o własne nogi! A także znać swojego największego wroga, umieć wykorzystać jego siłę i zaprzyjaźnić się z nim. Czy ninja zapamiętają wszystkie kroki potrzebne do odblokowania pełnego potencjału Spinjitzu?

Odcinek #6 — Zieleń i złoto (Co się stało z Ultrasmokiem?)
Co się stało z czterogłowym Ultrasmokiem w LEGO® NINJAGO®? Malowidło przedstawiające historię Spinjitzu obudziło wspomnienia wszystkich ninja. Także Lloyda. Wciąż przeżywa ten pamiętny dzień sprzed lat, gdy musiał stawić czoła Jadozębom i potrzebował pomocy zarówno Ultrasmoka, jak i Złotego Smoka. Ale niektórych walk nie wygra nawet ninja… Może to i lepiej?

22 Comments

  1. Witaj Bajeczki.org czy mógłbyś opublikować jeden odcinek specjalny ,,Lego Ninjago Mistrzowie Spinjitzu Święto Umarłych”. Bardzo o to proszę ponie wsz nigdzie nie mogę odnaleźć tego odcinka a na yt nie da się poprostu tego oglądać.

  2. Hej, Bajeczki.org, mam prośbę. Dodałbyś Avengers: Koniec Gry? Bo nigdzie nie mogę tego znaleźć. Jeśli tak, to dziękuję 🙂

  3. Hej, Bajeczki.org, mam prośbę. Dodałbyś Avengers: Koniec Gry? Bo nigdzie nie mogę tego znaleźć. Jeśli tak, to dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.