You might like

25 Comments

  1. Jak obejrzysz odcinek specjalny pt “Święto umarłych” to się dowiesz dlaczego Cole nie jest duchem, a Lloyd nie jest stary dlatego, że w 6 sezonie cofnęli się w czasie, do samego początku 6 sezonu kiedy jeszcze nie było Nadakhana i tych wszystkich życzeń.

 1. Oglądnąłem lego ninjago już wiele razy od pilotażowych odcinków do 11 sezonu,niezmiernie czekam na 12 sezon na stronce,lecz mam pytanie czy może wiecie skąd Jay,Cole i Zane mają moc? W 7 sezonie jest przedstawiona kobieca postać z żywiołem błyskawic,lecz nie było nic przedstawiane że Jay jest spokrewniony. Macie jakieś propozycje,piszcie!

  Pozdro!!

  1. Ta mistrzyni błyskawic to prawdziwa mama Jay’a w sezonie 6 Nadakhan spełnia życzenie ninjiy i dowiaduje się , że jego rodzice to mistrzyni błyskawic , i pewien Aktor. Prawdziwi rodzice podrzucili Jay’a Edowi i Ednie (Tym z złomowiska )

  2. U cola morze matka była a Jay podobno był adoptowany ale nie wiadomo czy to prawda czy to przez tego dżina a zane to było w którymś sezonie że przyszedł do niego jakiś koleś i nagle tam zima się stała tam gdzie go ptak zaprowadził morze dlatego zane ma moc lodu wiecie zima lud

  3. Fan♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡■■■ pisze:

   Jay-ma moc po tej kobiecie ponieważ jest jego matką w którymś odcinku opowiedziała o swoim mężu że jest aktorem, a w sezonie podniebini piraci Jay dowiedział się że jego ojcem jest aktor który w cielił się w frica donegana jeśli jest błąd proszę mi powiedzieć.

Dodaj komentarz