miniForum

Porozmawiaj z innymi / zadaj pytanie / zapytaj o bajkę lub film / skomentuj / nie obrażaj…
[wpisy z linkami będą czekać na moją akceptację]

5 948 Comments

 1. Hej little Man to znowu ja jak wrócisz z urlopu to pisze do ciebie że odcinek 33ab będzie 30 września o godzinie 18:00 a 38 ab będzie 5 października tez ogodzinie 18::00 a 39ab będzie 6 października to samo ogodzinie 18:00. Więc czekam aż wrócisz z urlopu i zalinkujesz i dodasz. Będę ci bardzo ale to bardzo wdzięczna zato wszystko co dodajesz dla mnie. Czekam.

 2. Hej to znowu ja chcialam ci napisać że bajka braci koala będzie ogodzinie 18 :00 na TVP ABC i dam ci znać kiedy będzie bajka i żebyś zalinkowal tylko tak 33ab 38ab i 39 ab. Czekam na odpowiedź little man.

       1. Ty jesteś jakas chora psychicznie ty mi obrażasz jak wszystkimi się ządzisz niemow mi comam robić i przestań do mnie pisać idź lepiej stąd poszukaj gdzieś indziej bo wszystkim rozkazujesz więc spadaj stąd ja wolę do little mana pisać prośbę aty zostaw mnie spokoju i więcej do mnie nie pisz jak ja piszę do little mana aty nie wrącaj się moje życie i koniec rozmowy więc jeszcze raz do mnie napiszesz to poskarżę little Manowo że ty napisałaś do mnie.ostrzegam cię po raz ostatni iec się bój koleżanko .

   1. Hej to znowu ja chcialam ci napisać że bajka braci koala będzie ogodzinie 18 :00 na TVP ABC i dam ci znać kiedy będzie bajka i żebyś zalinkowal tylko tak 33ab 38ab i 39 ab. Czekam na odpowiedź little man.

   1. Little Man jak tylko pojawi się wersja z lektorem pl to dodaj ok? Bo jak rozumiem na razie jest tylko wersja z napisami? W ogóle dzięki, że dodałeś pomimo, że powinieneś mieć urlop – musisz nauczyć się asertywności zwłaszcza, że oficjalnie zaplanowałeś urlop.

   1. Bardzo Ci dziękuję!

    Co do Transformers, ciężko się wyszukuje, bo jest dużo odcinków seriali animowanych. Wydaje mi się, że nadal nie ma trzech:

    Transformers (2007)

    Transformers 3 (Transformers: Dark of the Moon) (2011)

    Transformers: Wiek zagłady (Transformers: Age of Extinction) (2014)

 3. Little takie pytanko ho już sama nie wiem gdzie szukać dodałbyś lub dał linka do minuSerialuz Disnney Channel “Mech X-4”?
  No impozdro robisz dobrą robotę na skalę całej Polski co jest wyczynem i dotąd nie mam pojęcia jak się wyrabiasz.

Dodaj komentarz