NOWOŚĆ! Specjalnie dla Was! Reklamy przerywające oglądanie zostały usunięte.

miniForum

Porozmawiaj z innymi / zadaj pytanie / skomentuj / poczytaj / nie obrażaj…
[wpisy z linkami będą czekać na moją akceptację]

Wszystkie zaległości postaram się nadrobić jak najszybciej.

Bądźcie cierpliwi!

6 251 Comments

 1. Dzień dobry może mi pan dodać te brakujące odcinki
  czyli bracia koala odcinki 33ab spadająca gwiazda Jasia listonosz Szymek 34ab magik Grześ upadek arka 38ab mysia bawi się chowanego jas pisze list 39ab pracowity dzień Grzesia nocna tajemnica Ali i brakujące odcinki czyli pszczółka maja efekt motyla poszukiwacze skarbów, nieznośny upał.prosze znaleźć i wrzucić .czekam proszę.

 2. Dzień dobry może mi pan dodać te brakujące odcinki
  czyli bracia koala odcinki 33ab spadająca gwiazda Jasia listonosz Szymek 34ab magik Grześ upadek arka 38ab mysia bawi się chowanego jas pisze list 39ab pracowity dzień Grzesia nocna tajemnica Ali i brakujące odcinki czyli pszczółka maja efekt motyla poszukiwacze skarbów, nieznośny upał.prosze znaleźć i wrzucić .czekam.

 3. Dobry wieczór, chciałam się zapytać o film Pretty Woman z 1990 roku, bo gdy się wchodzi (nawet z komputera) nie działa (wyświetla się tylko czarny prostokąt), dałoby radę wrzucić jeszcze raz? Pozdrawiam

  1. To raczej mało możliwe bo jeszcze mam w planach do wstawienia ponad 60 odcinków a ponumerowanie byłoby mega czasochłonne. Musisz tymczasem się cieszyć darmowym dostępem do największej w Polsce bazy nieponumerowanych odcinków Gumballa 🙂

 4. Hej Little Man dodasz w miarę szybko resztę odcinków serialu Królowa i konkwistador (2020)? Na stronie są tylko 22 odcinki, a ogólnie serial liczy 60 odcinków (sprawdzałam na filmweb). Dodasz odcinki od 23 do 60 Królowa i konkwistador (2020)?

  Czekam na odpowiedź.

  1. A, przepraszam, nie zauważyłem, że “DC Super Hero Girls” już jest, powinienem był najpierw to sprawdzić. Ale jeśli uda Ci się ewentualnie wrzucić “Justice League Action”, to będzie super.

    1. W porządku, nie szkodzi, może kiedyś gdzieś się pojawi 😉 A czy myślisz, że udałoby Ci się podmienić linki do pierwszego sezonu “DC Super Hero Girls”, bo jakość obrazu jest taka sobie? I ewentualnie wrzucić drugi sezon, jeśli uda Ci się go znaleźć, bo podczas sprawdzania tego serialu zauważyłem, że jest tylko pierwszy. Pozdrawiam!

 5. Little robisz dobra robotę tylko chce dodać że jak coś to Max Steel S01E14 to E02S14 tak zgłaszam mały błąd ale luzik jak znajdziesz czas to naprawisz i tyle.
  Miłego dnia i tak trzymaj
  PS Autentycznie zakochałam się w Ms.Marvel [Serialu!]
  😀

Dodaj komentarz