71 Comments

  1. Chyba w pewnych godzinach się niestety nie da oglądać :/ Od 18 nie mogę odtworzyć odcinka 🙁 Nie dość że się w ogóle nie bufforuje, to co niecałą sekundę się zatrzymuje 🙁 Żeby nie było, to nie wina mojego łącza (sprawdzałam). Da radę jakoś to poprawić?
    P.S. Wielki szacun za udostępnianie i tłumaczenie seriali MCU 🙂 Już się bałam, że przyjemność z oglądania mnie ominie, tylko dlatego, że żyje i mieszkam w Polsce… 🙁

  2. Dobra jest moc. Bałam się że serial będzie średni bo jakto Kapitan Ameryka bez Steva ale naprawdę jest super, wspaniale przedstawiona postać Buckiego widać w nim tą desperacja i te wszystkie emocje. Sama gra aktorska Sebastiana cudo! Falcon też niczego sobie, te jego zalzwione oczka ściskają dusze. Jestem bardzo ciekawa jak dalej się akcja potoczy i już wiem że MCU mnie nie zawiedzie ❤️ Oczywiście wielkie podziękowania za polskie napisy i udostępnienie serialu❤️

  3. Bajeczki.org wielkie dzięki, na prawdę nie spodziewałam się, że gdziekolwiek znajdę stronę ze wszystkimi produkcjami marvela w dodatku z napisami. Szkoda, że wcześniej o niej nie wiedziałam.

  4. Oni są we dwójkę jak Bad boys zabójcza broń a kłócą się jak Tango i Cash wjednym he he dzięki za serial jesteś Wielki Bajeczki org 😉 i zabrać Gogusiowi Tarczę Kapitana bo wstyd.

Dodaj komentarz