68 Comments

  1. Szczerze – nie dziwie mu się, zabili mu kumpla. I jeszcze krzyczał – to nie ja to nie ja – gościu like, to nie ważne czy to ty czy nie – odpowiadacie za siebie jako grupa, jesteście przestępcami zabijacie ludzi a waszym tekstem na obronę jest ,,to nie ja to nie ja,, – to kto inny z mojej grupy.

    1. Szczerze – nie dziwie mu się, zabili mu kumpla. I jeszcze krzyczał – to nie ja to nie ja – gościu like, to nie ważne czy to ty czy nie – odpowiadacie za siebie jako grupa, jesteście przestępcami zabijacie ludzi a waszym tekstem na obronę jest ,,to nie ja to nie ja,, – to kto inny z mojej grupy. Walkera poniosły emocje, ja mu się nie dziwie – jak mówiłem zabili mu kumpla, czy Cap by tego nie zrobił – pewnie nie – ale Walker nie jest Stevem. Puki co ja absolutnie nie widzę Walkera jako złoczyńcę – tylko skrzywdzoną osobę.

      1. Sory przypadkiem skopiowałem swój komentarz i wkleiłem wraz z małym dopowiedzeniem do komentarza. Powinniście zacząć używać Disqus albo coś, bo nie wiedzę żeby np. dało się tu edytować komentarze

Dodaj komentarz