164 Comments

  1. Co za ćwoki od tych napisów. Nie dość, ze oglądacie za darmo, to jeszcze żądacie napisów jakbyście co najmniej abonament płacili. Do tego jeszcze wasza ortografia wygląda jakby to szympans pisał. Sami sobie zróbcie napisy. Poza tym uczcie się języka angielskiego, bo w obecnych czasach to podstawa, a nie idziecie na łatwiznę.

  2. Ja tam czekam cierpliwie , święta są każdy ma coś do zrobienia,jak ogladne jutro też nic się nie stanie.A Wy ludziki zamiast dziękować ,że ktoś w ogóle się stara i udostępnia Wam to za darmo to jeszcze się plujecue o napisy. O zgrozo ,trochę cierpliwości.

  3. Dokładnie wiem że napisów raczej nir będzie teraz bo są święta alr czerpie fan z odświerzania co godzinę i czytania sobie gówno dram jak sie ludzie pulają żeby były już. Pozatym już ponad 20k wyświetleń pogchamp

  4. DLA WSZYSTKICH CZEKAJĄCYCH NA NAPISY. napisy będą nie bójcie się tylko cierpliwości bo są święta i nie za bardzo wszyscy mają czas, napisy pojawią się prawdopodobnie dziś albo jutro. dziękuje za wysłuchanie.
    Diablo

Dodaj komentarz