You might like

28 Comments

  1. Odcinek był spoko jako odcinek ale jako finał był kiepski. Nie wnosi praktycznie niczego nowego na sezon drugi. Mam też wrażenie że potencjał crosshair’a mógł zostać dużo lepiej wykorzystany. No ale ogółem uważam, że pierwszy sezon bad batch jest na poziomie średniego sezonu wojen klonów.

  2. Czy tylko ja jestem rozczarowana i uważam że Omega jest najsłabszym punktem serialu? Kiedy go zapowiedzieli liczyłam na coś innego, nie wiem, pokazanie jak TBB stali się najemnikami, pokazanie losów innych, znanych nam Klonów jak Cody, wiecie, takie TCW, każdy odcinek to osobna historia, w jednej historii mamy pokazane losy Cody’ego, w drugiej historii – losy Rexa, w innej znów powrót do TBB i pokazanie ich dezercji, a w finale sezonu jakiś wątek łączyłby się z losami TBB.

    1. Gdy zobaczyłem Omege w pierwszym odcinku, to widziałem w niej taką postać wciskaną na siłę do tego serialu, według mnie nie pasuje ona to serialu. Może i twórcy pokazują ją jako dobrą przyjaciółkę TBB albo nawet jako członka tej drużyny, ale no jakoś tej postaci nie lubię. Tak jak napisałaś, lepszym pomysłem byłoby mieszanie historii TBB razem ze znanymi postaciami z TCW, bo chętnie zobaczyłbym Cody’ego jak i np. Wolffie oraz jak spotkał on z Rexem i Gregorem. Serial ma duży potencjał i mam nadzieję, że 2 sezon odpowie na wiele nurtujących fanów pytań. Jest to tylko moje zdanie

Dodaj komentarz