75 Comments

 1. możesz dodać dragon ball dubing pl mój kolega polecił mi to żeby obejżeć ale on to oglądał na TV więc pls dodaj

 2. no bo jak się ma przedpotopowy internet, to się ścina i tak dalej, a reklamy muszą być bo jak inaczej strona ma się utrzymywać, u Mnie wszystko śmiga jak należy i ani na chwile Mi się nic nie ścięło a mam neta 400 MB z czego używane jest tylko jakieś 100 bo stara karta sieciowa jeszcze w lapku jest.

 3. Kocham Polaków. Super strona. Tak trzymać. Nie dać się zapuszkować i okakańcować w domu faszystom. Pozdrawiam serdecznie rodacy!

 4. Na początku są jakieś powalone filmiki potem dziwne reklamy typu jak pozbyć się pieprzyka albo choroby prostaty. A przy samym filmie można prędzej nerwicy dostać z powody zacinania się. No ale co poradzić przecież disney + nie dadzą w Polsce bo po co i trzeba oglądać na stronach na których są powalone reklamy i zacina tak że nie da się oglądać. Ogólnie po obejrzeniu stwierdzam że lepszego sierialu nie oglądałem ale jestem poprostu wkurzony przez te wszystkie utrudnienia

 5. Witam, piszę w dość nietypowej sprawie, jaką jest niedziałający serial the Mandalorian niestety nie znam przyczyny, ale mam pyanko bajeczki.org, czy możnaby coś z tym zrobić? Byłbym wdzięczny.
  Pozdrawiam i z góry dzięki

   1. Absolutnie nie pospieszam, ale… to niestety dalej nie działa. Rozumiem że do ogarnięcia tak dużej strony, trzeba czasu i że musiałeś odłożyć to na później, ale mam pytanie:
    1) Już coś kombinujesz czy odłożyłeś na później? (przepraszam że przeszedłem na ty)

    P.S. ABSOLUTNIE NIE POSPIESZAM!!! Mówię serio

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.