NOWOŚĆ! Specjalnie dla Was! Reklamy przerywające oglądanie zostały usunięte.

miniForum

Porozmawiaj z innymi / zadaj pytanie / skomentuj / poczytaj / nie obrażaj…
[wpisy z linkami będą czekać na moją akceptację]

Wszystkie zaległości postaram się nadrobić jak najszybciej.

Bądźcie cierpliwi!

6 266 Comments

   1. Justice League: The Flashpoint Paradox
    Justice League: War
    Son of Batman
    Justice League: Throne of Atlantis
    Batman vs. Robin
    Batman: Bad Blood
    Justice League vs. Teen Titans
    Justice League Dark
    Teen Titans: The Judas Contract
    Suicide Squad: Hell to Pay
    The Death of Superman
    Reign of the Supermen
    Batman: Hush
    Wonder Woman: Bloodlines
    Justice League Dark: Apokolips War
    I jeszcze serial Young Juistice
    Z góry dzięki.

 1. Little Man możesz mi wyjaśnić co jest nie tak z 6 i 7 sezonem Arrowa? Potrzebuje najpóźniej jutro rano pobrać szósty sezon (mam rozszerzenie w google które mi to umożliwia). Dasz radę w ciągu paru dni naprawić to, żeby działały tak jak poprzednie sezony Arrowa?
  Czekam na odpowiedź

   1. Chomikuj jest płatny, bo trzeba wysyłać smsy a mnie zwyczajnie nie stać, a torrenta nie znam więc nie będę zakładała na nim konta. Powiedz wprost – uda ci się naprawić sezon 6 i 7 Arrowa? Jestem w stanie poczekać do 20 lipca. Tylko błagam napraw je.
    Czekam na odpowiedź

    1. Bardzo polubiłam tę stronę i ciebie oraz to co robisz (jesteś mega), więc wierzę, że zdołasz jakoś naprawić te sezony Arrowa (6 i 7). Powiedz ile potrzebujesz czasu aby to zrobić, a ja będę cierpliwa.

 2. Little Man, proszę możesz poprawić linki do sezonu 6 i 7 Arrowa tak aby na początku była reklama, w sensie, żeby jak wejdę w dany odcinek, żeby na ekranie była biała strzałka na niebieskim kółku gdzie się wciska play. Mam w google rozszerzenie które umożliwia mi pobieranie filmów, a obecnie jest biała strzałka na czarnym kółku gdzie wciska się play i od razu jest film, a nie ma reklamy i przez to nie mogę pobrać odcinków. Przy pięciu wcześniejszych sezonach miałam to możliwość, bo przed filmem była reklama a strzałka była na niebieskim kółku i na ekranie było widać fragment odcinka. Możesz zrobić tak, żeby sezon 6 i 7 był dodany podobnie jak poprzednie sezony Arrowa? Plis, to pilne!

    1. To dlaczego jak kliknęłam w pierwszy odcinek szóstego sezonu i jakimś cudem udało mi się pobrać za pomocą rozszerzenia google odtworzyłem 30 – sekundową reklamę a odcinku serialu nie? Potem jak weszłam ponownie w ten sam odcinek już nie mogłam pobrać.

 3. Hej Little Man co jest grane z Arrow sezon 6 i 7? Klikałam w każdy odcinek i czarny ekran się tylko pojawiał. Działa jedynie sezon 8. Możesz to jakoś szybko naprawić, albo dodać jeszcze raz odcinki z sezonu 6 i 7 Arrowa? To pilne bo właśnie kończę oglądać 5 sezon i zależy mi na dalszym seansie.

 4. Hej wstawi ktoś 16 sezon lego ninjago bo na youtube mówią że są już pierwsze odcinki z polskim dubbingiem pls niedawno skończyłem oglądać 15 sezon i nie mogę się doczekać nastenego prosze

 5. Witaj
  Mam prośbę o parę filmów kina akcji.
  Chodzi o
  Transporter
  Transporter 2
  Transporter 3
  Mechanik:Prawo Zemsty
  Mechanik:Konfrontacja
  Szklana Pułapka
  Szklana Pułapka 2
  Szklana Pułapka 3
  Szklana Pułapka 4.0
  Szklana Pułapka 5
  Jack Reacher:Jednym Strzałem
  Jack Reacher:Nigdy Nie Wracaj
  Wiem, sporo tego ale co się uda wrzucić to uda nie to nie
  Z góry dziękuje
  Wiking

  1. balbinamacior dostajesz ostrzeżenie za użycie nieodpowiedniego avatara (treści dla dorosłych). Avatar został usunięty.
   Kolejna próba spowoduje usunięcie Twojego konta.
   Troszkę powagi proszę.

 6. Witaj.
  Chciałam o coś zapytać ponieważ mam pewien problem i nie wiem czy to jest tylko u mnie i czy wcześniej był już omawiany temat, jeżeli tak to bardzo przepraszam, ale miałam ochotę obejrzeć sobie niektóre z animacji jak ”Liga Potworów” jednakże jedyne co mam to 7-io minutowy filmik z powtarzającymi się napisami, że film wkrótce będzie, problem w tym, że na ten film czekam już kilka miesięcy. Jeżeli faktycznie ma się pojawić jeszcze raz to po prostu chciałam się upewnić. Z góry bardzo dziękuje za inne animacje oraz filmy. Życzę miłego dnia!

    1. jak się nudzę ale też nie każdy marudzi “minutę” po premierze, cierpliwości kochany cierpliwości, jakby ze dwa dni po niej nadal nie było to można by sie martwić że nasz admin zapomniał o tak popularnej pozycji

Dodaj komentarz