23 Comments

 1. Ja pier papier jak chcesz to zrób se sam napisy .Nie dość że ci koleś wrzuca wszystko pod nos za darmo siedzi pewnie po nocach próbując wszystko zrobić idealnie to ty po 3 minutach wyłączasz bo napisy ci nie pasują. PROSZĘ BARDZO MASZ WERSJĘ ANGIELSKĄ a nie narzekaj.
  jak nie urok to ***** no właśnie.

  1. Gościu, to tłumaczenie jest tak kijowe, że szkoda gadać. Tłumaczy nazwy własne, tworzy bezsensowne neologizmy i nawet nie słucha się aktorów (patch act na patch law, flag smashers na flag destroyers). Temu jest daleko do dobrego tłumaczenia, a co dopiero idealnego. Co ciekawe w poprzednich odcinkach było lepiej

 2. Świetny odcinek, nie mogę się doczekać piątku. Napisy może nie są najlepsze, ale ważne, że są! Jestem bardzo ciekawa jak rząd zareaguje na to zabójstwo Walkera. Oczyszczą go czy się wyrzekną? Po za tym kolejny raz stwierdzam, że Zemo to mistrz wszystkiego XD Ten serial totalnie go odmienił/odświeżył. Szczerze mówiąc w ogóle się go nie spodziewałam zobaczyć w jakiś innych produkcjach MCU. Jednak ogromnie się cieszę, bo świetnie wykreowali postać, aktor również genialny. Mam nadzieję, że nie uśmiercą go w tym serialu bo strasznie chciałabym go zobaczyć gdzieś indziej!

 3. Boże… Po 3 minutach wyłączyłem, tak zrobione na odpierdol tłumaczenie odbiera wszelką przyjemność oglądania. Już na dzień dobry mamy:
  – Carly zamiast Karli. Po 3 odcinkach nagle zmieniła imię?
  – Vakanda… Serio? NA EKRANIE JAK NIC JEST NAPISANE WAKANDA! JAK NIE UMIE SIĘ PRZEPISAĆ CO JEST NA EKRANIE, TO MOŻE TO NIE RÓB?
  – Przyszedłeś mówione do… kobiety. No chyba, że Okoye nagle zmieniła płeć, ale 6 lat temu jeszcze była kobietą.
  – Dobrze, że wyświetlone jest przez całą czołówkę kto spierdolił to tłumaczenie, aby wiedzieć kogo unikać

  Jednym słowem: nie polecam.

  1. Niestety również musiałam zrezygnować z dalszego oglądania po zobaczeniu pierwszych wątpliwej jakości napisów 🙁 Na napisy24 jest już wersja od Project Haven, dlatego też liczę, że niedługo będziemy mogli ją tu zobaczyć. Byłabym bardzo wdzięczna za taką podmiankę 🙂

  2. Ajaj polaczki biedne, może po prostu pora się podszkolić z angielskiego? A jak już tak bardzo wam napisy nie pasują to pobierzcie odcinek, napisy od Project Haven i wrzućcie sobie do niego napisy. Jak to nadal za trudne to zawsze można kupić VPN i subskrypcje Disney+

  3. Ja pier papier jak chcesz to zrób se sam napisy .Nie dość że ci koleś wrzuca wszystko pod nos za darmo siedzi pewnie po nocach próbując wszystko zrobić idealnie to ty po 3 minutach wyłączasz bo napisy ci nie pasują. PROSZĘ BARDZO MASZ WERSJĘ ANGIELSKĄ a nie narzekaj.
   jak nie urok to ***** no właśnie.

Dodaj komentarz